bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Yaz Okulu Başvuru Formu
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej

Akademik Koleji - Nasa İlk ve Ortaokul Kampüsü

|

Akademik Koleji İlk ve Ortaokulu (Nasa)

Özel Akademik Koleji İlkokul ve Ortaokul kampüslerimiz, eğitimde kalitesi ve öğrenci odaklı yaklaşımıyla öne çıkan bir kurumdur. İlkokul öğrencilerini temel eğitimlerini sağlam bir şekilde alarak akademik başarıya yönlendirirken, ortaokul seviyesinde öğrencilerin yeteneklerini en üst seviyede geliştirerek onları geleceğe hazırlamaktadır.

İlkokul aşamasında, çocukların temel eğitimlerini keyifli ve etkileşimli bir ortamda almasını sağlayan Akademik Koleji, öğrencilerin merak duygularını canlı tutarak öğrenme isteklerini desteklemektedir. Çocukların duygusal ve sosyal gelişimlerine de önem veren okul, onların özgüvenlerini kazanmalarına ve kendilerini ifade edebilmelerine olanak tanımaktadır.

Okulumuz, öğrencilerimizin keşfetmeye, öğrenmeye ve merak etmeye olan tutkularını destekleyerek her bir çocuğumuzu gelişimlerine uygun bir şekilde yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Eğitim kadromuz, öğrencilerimizin karakter gelişimi kadar akademik başarılarına da önem vererek her bir öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Okulumuzda öğrencilerimize dürüstlük, paylaşım, çalışkanlık gibi temel değerleri aşılayarak sağlam bir karakter oluşturmalarına destek olmaktayız. Bu sayede, minik öğrencilerimiz hem bilgi hem de değerler açısından donanımlı bireyler olarak ilerleyen yaşam süreçlerinde başarılı olacaklardır.

Ortaokul seviyesinde ise, öğrencilerin akademik başarılarını artırmak için geniş bir müfredat sunulmaktadır. STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) odaklı dersler, sanat ve spor aktiviteleri, dil eğitimi ve kişisel gelişim programları gibi çeşitli alanlarda öğrencilerin potansiyellerini ortaya çıkarmaları desteklenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerin kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlar sunulmaktadır.

Okulumuzda, öğrencilere geniş bir ders içeriği seçeneği sunularak hem akademik lbecerilerini hem de ilgi alanlarını keşfetmeleri teşvik edilmektedir. Bu şekilde, öğrenciler Lise Geçiş Sınavı'na (LGS) hazırlanırken farklı alanlardaki yeteneklerini de geliştirme fırsatı bulabilmektedirler. Düzenli yapılan değerlendirme sınavlarıyla öğrencilerin LGS'ye hazırlık sürecindeki zayıf noktaları belirlenmekte ve bu eksiklikleri telafi etmek amacıyla destek programları düzenlenmektedir. Bu destek hizmetleri sayesinde öğrenciler, sınavlara en iyi şekilde hazırlanarak potansiyellerini en üst seviyede kullanabilecekleri ortamı bulmaktadırlar.

Akademik Koleji'nin ilkokul ve ortaokul seviyelerinde, öğrencilerin kendilerini ifade edebildikleri, başarılı ve mutlu bireyler olmaları için gerekli olan ortamı sağlamaktadır. Öğrencilerin geleceğe hazırlanmaları ve potansiyellerini en doğru şekilde kullanmaları için gereken destek ve rehberliği sunan Akademik Koleji, öğrencilerin başarılı bir geleceğe adım atmalarını sağlamaktadır.

Akademik Koleji En İyi Kids Anaokulu Kampüsü

Eşitlik, hoşgörü, adalet ve toplum değerlerimiz, eğitim misyonumuza derinden etki eden faktörler olmuştur.
Akademik Koleji, akademik anlamda gelişmiş bireyler yetiştirmenin yanı sıra, gerçeği ve adaleti takip etmeye ve programlarının her alanında eşitliği benimsemeye kendini adamış, saygıya dayalı bir topluluk oluşturmaya çalışmaktadır. Her öğrenciye etkin bir şekilde hitap edebilmek, zihinsel, sosyal ve ruhsal gelişimlerini zihin ve kalp alışkanlıkları yoluyla beslemektir. Akademik Koleji, öğrencileri, doğrularını söylemeye ve varsayımları sorgulamaya, empati ve şefkat göstermeye ve çevrelerindeki dünya hakkında kalıcı bir merak ve bağlılık geliştirmeye teşvik eder. Donanımlı müfredatımız, nitelikli öğretmenlerimiz ve geniş imkanları barındıran büyük eğitim kampüsümüzle Akademik Koleji olarak, çocuklarımızın geleceklerini şekillendirmede ebeveynlerimizin en büyük yardımcıları oluyoruz.

Eğitimin amacı, kısaca insanların hayatta başarılı olmalarına ve kariyer yapmalarına yardımcı olmaktır.
Geniş anlamda ise akademik başarının ve iyi bir kariyer hedefinin yanı sıra, eşitlik, doğruluk, adalet ve erdem kavramlarını özümsemiş, ahlaki değerlere sahip, çevresine ve insanlığa faydalı olma ilkesini benimsemiş, üstün insani değerler taşıyan vasıflı bireyler yetiştirmektir. Bu hedeflere ulaşabilmek için belirli etkileşimli ve eleştirel düşünme becerilerinin geliştirmesi gerekir. Akademik Koleji olarak Dijital Eğitim Modeli Endüstri 4.0 ile teknolojiyi eğitim sistemimizin her alanında etkili bir çarpan olarak kullanıyoruz. Teknolojik alt yapımız ve donanımlı sınıflarımızla, öğretmenlerimiz önderliğinde, öğrencilerimize hızlıca ulaşabilecekleri sınırsız nitelikli eğitim materyali sunuyoruz. Multi Lingual (Çok Dilli) eğitim programlarımızla öğrencilerimizin ikinci ve üçüncü yabancı dil öğrenimlerini sağlarken birer dünya vatandaşı olmaları yolunda onlara rehberlik ediyoruz. Üstün kişilik özelliklerini donanımlı akademik gelişimle birleştirmeyi ve yalnızca ülkemizde değil, dünyada da aranan, vasıflı ve aydın bireyler yetiştirmeyi eğitim sistemimizin odağına koyuyoruz.

Okulumuz bünyesinde kurmuş olduğumuz ve nitelikli akademisyenlerden tarafından hazırlanan özgün yayınlarımız
Bilim, sanat, teknoloji ve kültür alanında büyük bir hızla büyüyen ve gelişen dünyamızda, öğrencilerimizin eğitiminde kullandığımız yayınlarımızın da bu büyüme ve gelişime uygun olarak güncel tutulmasını önemsiyoruz. Bir üst sınıfa en donanımlı hazırlığı sağlayacak ve nihayetinde ülkemizin ve dünyanın önde gelen üniversitelerine öğrenci kazandıracak donanımlı yayınları kullanmak temel ilkelerimizdendir. Okulumuz bünyesinde kurmuş olduğumuz ve nitelikli akademisyenlerden oluşan Eğitim Komisyonumuzca, dünyada ve ülkemizde, eğitim alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek, öğrencilerimizin emsallerinin önüne geçmesini sağlayacak, ulusal ve uluslararası yayınları sistemimize entegre ediyoruz. Kariyerlerinde kilometre taşı niteliğinde olacak olan LGS ve YKS sınavlarına yönelik stratejik çalışma programlarını, nitelikli yayınlarla sunuyoruz. Bunun yanı sıra sosyal ve kültürel anlamda donanımlı birer birey olmaları adına ihtiyaç duyacakları yayınları, kişilik eğitimi, bireye özgü eğitim, STEM ART Eğitimi, Multi Lingual Eğitim ve daha birçok özellik arz eden eğitim programlarımız dahilinde istifadelerine sunuyoruz.

Bursa'nın En İyi Koleji

Öğrencilerimizin Bedensel, Zihinsel ve Akademik gelişimlerinde, belirlediğimiz hedeflere emin adımlarla, dörtlü eğitim modelimizle ulaşıyoruz.

bursa ve nilüferde en iyi kolej

Akademik Koleji Duyurularından Haberdar Olun !
Akademik Koleji'nin düzenlediği bursluluk sınavının ilk günü, büyük bir heyecan ve katılım ile tamamlandı. Öğrencilerimiz, akademik başarılarını sergileyerek geleceklerine yatırım yapma fırsatı buldular. Kolejimizin düzenlediği bu önemli sınav, öğrencilerimize eşit fırsatlar sunarak yeteneklerini keşfetmelerine ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarına imkan tanıdı. Akademik Koleji, her öğrencinin potansiyeline inanarak onlara destek olmaya devam edecek ve geleceğin liderlerini yetiştirmek için çalışmalarını sürdürecek.
03.01.2024
Eyrice Diş Hastanesi okulumuzu ziyaret etti!
24.08.2023
Bursaspor Kulübü Başkanı Sn. Recep Günay ve Yönetim Kurulunun okulumuzda gerçekleştirdikleri nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
14.09.2023
Kıyafetlerimizden yazlık kreasyonumuz okulumuzdan temin edilebilir.
05.09.2022
Akademik Koleji'nin düzenlediği İstanbul Gezisi, öğrencilere unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Boğazda gerçekleştirilecek tekne turu ile başlayacak olan gezide, öğrenciler Kız Kulesi'ni, Dolmabahçe Sarayı'nı, Ayasofya'yı, Yerebatan Sarnıcı'nı ve Sultanahmet'i ziyaret ederek tarihin derinliklerine yolculuk yapacaklar. Akademik Koleji'nin düzenlediği bu özel gezi, öğrencilere hem eğlenceli bir zaman geçirme fırsatı sunacak hem de yeni şeyler öğrenme imkanı verecek.
14.01.2024
Akademik Koleji International School olarak, LGS başarınızı ödüllendiriyoruz! Sınırlı kontenjana sahip bu özel burs fırsatından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin ve eğitimde fark yaratın. Geleceğinizi şekillendirecek bu eşsiz fırsatı kaçırmayın, Akademik Koleji ailesine katılarak başarılı bir akademik yolculuğa adım atın!
29.06.2024
Bursa Akademik Koleji Bursluluk Sınavı 4-5-6-7-8-9-10-11. Sınıflar için 18-19 Şubat'ta gerçekleştirilecektir.
10.12.2022
Kolejimizde düzenlediğimiz veli toplantısı, yüksek bir katılımla gerçekleştirilmiş ve büyük bir başarıyla sonuçlanmıştır. Öğrencilerimizin eğitimine ve gelişimine olan ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Toplantı sırasında, okulumuzun yönetim ekibi, değerli öğretim üyelerimiz ve siz değerli velilerimiz arasında geleceğe dönük önemli istişareler ve fikir alışverişleri gerçekleştirilmiştir. Bu toplantılar, okulumuzun daha da ileriye gitmesi ve öğrencilerimizin en iyi eğitimi almasını sağlama amacımıza ulaşmamıza yardımcı olmaktadır. Katılım gösteren tüm velilerimize özel bir teşekkür sunmak istiyoruz. Sizler, çocuklarınızın başarılı bir şekilde eğitilmesi ve gelişimleri için büyük bir çaba sarf ediyorsunuz ve bu okulumuz için son derece önemlidir. Kolejimiz, ileriye dönük projeler ve iyileştirmeler konusundaki çalışmalarını sürdürecek ve sizlerin katkıları ve destekleriyle daha da güçlenecektir. Öğrencilerimizin başarısı için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.
04.10.2023
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın Özel Akademik Koleji öğrencileriyle gerçekleştirdiği 'Kariyer Günleri' söyleşisi, gençlerin ilham kaynağı oldu. Bu özel etkinlik, geleceğin liderlerine ve gençlere rehberlik etme amacı yönünden fayda sağladı.
01.11.2023
Akademik Koleji, öğrenciler arasında sporun önemini vurgulamak ve sağlıklı rekabet ortamı oluşturmak amacıyla düzenlediği geleneksel futbol turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Okulun farklı sınıflarından gelen öğrenciler, heyecan verici maçlarda birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Turnuva, sadece futbol becerilerini sergilemekle kalmayıp aynı zamanda takım ruhunu ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmeyi hedefliyor. Öğrenciler, fair play anlayışıyla bir araya gelerek hem spor hem de sosyal anlamda keyifli anlar yaşıyorlar. Akademik Koleji Futbol Turnuvası, öğrencilerin sporu sevmelerini teşvik eden, disiplin ve işbirliği değerlerini pekiştiren bir platform olarak okulun sosyal etkinliklerine renk katıyor.
01.12.2023
Derslerimiz sabah 9:30'da başlayıp akşam 16:50 saatlerinde bitecektir.
03.09.2022
Akademik Koleji olarak bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna gelmenin gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizle birlikte dolu dolu geçirdiğimiz bu dönemde, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Öğrencilerimizin başarıları, özverili çalışmaları ve öğrenmeye olan tutkuları bizi her zaman gururlandırdı. Öğretmenlerimizin özverisi ve destekleriyle birlikte, öğrencilerimizin her alanda gelişmelerine tanıklık etmek bizi mutlu etti. Birlikte geçirdiğimiz bu dönemde yaşadığımız anılar, deneyimler ve başarılar, gelecek dönemler için bize ilham veriyor. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
18.01.2024
Akademik Koleji olarak, 6 Şubat Depremlerinde hayatını kaybeden tüm insanlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz ve yakınlarına sabır ve metanet temenni ediyoruz. Bu büyük afetin yaşattığı acıyı yürekten hissediyor ve dayanışma içinde olmanın önemini vurguluyoruz. Depremin yıkıcı etkileriyle karşı karşıya kalan değerli vatandaşlarımızın acılarını paylaşarak, birlik ve beraberlik içinde bu zor zamanları birlikte aşacağımıza inanıyoruz. Her bir kaybın derin üzüntüsünü yaşarken, birlikte güçlenerek daha sağlam adımlar atacağımıza olan inancımızı koruyoruz
06.02.2024
Akademik Koleji, Bursa Koçluk Merkezi ile yaptığı kurumsal anlaşma ile eğitimde yeni bir dönemi başlatıyor. İki kurumun iş birliği, öğrencilerin kişisel gelişimlerini desteklemeyi hedefliyor. Akademik Koleji'nin eğitim deneyimi ve Bursa Koçluk Merkezi'nin rehberlik uzmanlığı, öğrencilere kariyerleri için değerli beceriler kazandırmayı amaçlıyor. Bu iş birliği, eğitimde yenilikçi ve bireysel odaklı bir yaklaşım sunmayı amaçlıyor. İki tarafın da bu önemli adıma olan inancı, geleceğin liderlerini yetiştirmek için güçlü bir temel oluşturuyor
30.10.2023
Akademik Koleji Kariyer Günleri'nde gerçekleşen etkinliğimizde, 31 Ekim 2023 tarihinde saygıdeğer konuğumuz Prof. Dr. Tayyar Arı ile öğrencilerimiz bir araya geldi. Etkinlik, öğrencilerin kariyer hedefleri doğrultusunda ilham alabilecekleri bir sohbet ortamı sunarak oldukça verimli geçti.
05.11.2023
Akademik Koleji, 10 Kasım'da düzenlediği özel etkinlikle, Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü anmanın ve onun mirasını yaşatmanın önemine vurgu yaparak öğrencileriyle biraraya geldi. Sabah saatlerinde gerçekleşen anma töreninde, öğrenciler, öğretmenler ve yöneticiler, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, okulun öğrencileri, Atatürk'ün hayatını ve devrimlerini içeren etkileyici bir sunum gerçekleştirdi. Öğrenciler kendi bakış açılarıyla Atatürk'ü nasıl anladıklarını paylaştı. Akademik Koleji, bu etkinlikle öğrencilere, Türkiye'nin modernleşme sürecine yön veren liderin mirasının yaşatılması ve Atatürk'ün değerlerine bağlı bir neslin yetişmesine katkı sağlama misyonunu bir kez daha pekiştirdi.
12.11.2023
Beden Eğitimi dersinde 5. sınıf öğrencileriyle gerçekleştirdiğimiz etkileşimli ve eğlenceli oyunlar, öğrencilerin dikkat, çabukluk ve odaklanma becerilerini geliştirmelerine büyük katkı sağladı. Aynı zamanda, sporun keyifli yönünü vurgulayan bu etkinlikler, öğrenciler arasındaki iletişimi güçlendirdi ve sınıf içinde pozitif bir atmosfer oluşturdu. Beden Eğitimi dersinde oynanan bu oyunlar, öğrencilere sağlıklı bir yaşam tarzını benimseme konusunda ilham verirken, eğlenceli bir öğrenme ortamı sunmanın yanı sıra fiziksel ve zihinsel gelişimlerine de katkıda bulundu.
09.12.2023
Akademik Koleji tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü Konferansı, eğitim camiasının özverili öğretmenlerini bir araya getirerek renkli ve coşkulu bir atmosferde gerçekleşti. Bu özel etkinlikte, pedagojik yaklaşımlar, öğretim teknikleri ve öğrenci motivasyonunu artırma stratejileri gibi önemli konular ele alındı. Ayrıca, başarılı öğretmenlerin deneyimlerini paylaştığı paneller ve atölye çalışmaları da düzenlendi. Katılımcılar arasındaki etkileşim ve bilgi paylaşımı, Akademik Koleji'nin eğitim kalitesine katkı sağlamak adına önemli bir platform oluşturdu, bu özel gün vesilesiyle öğretmenler birbirleriyle etkileşimde bulunma ve gelişim fırsatı yakalayarak daha etkili bir öğretim ortamının temellerini attı.
24.11.2023
Bilişim laboratuvarındaki derslerimiz 5 Eylül 2022 tarihinde başlayacaktır.
15.08.2022
Akademik Koleji'nin düzenlediği bursluluk sınavının ikinci günü de büyük bir heyecan ve katılım ile tamamlandı. Öğrenciler, sınavın zorluğuna rağmen azim ve kararlılıkla soruları çözerek potansiyellerini ortaya koydular. Kolejimizin düzenlediği bu önemli sınav, öğrencilere eşit fırsatlar sunarak başarılarını sergileme imkanı tanıdı.Geleceğin liderlerini yetiştirmek için çalışmalarını sürdürecek olan Akademik Koleji, öğrencilerin potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarına yardımcı olacak.
04.01.2024
Akademik Koleji'nin düzenlediği YDT Dilci Tayfaya Özel Bursluluk Sınavı, 3 oturum boyunca büyük ilgi ve katılımla gerçekleşti. Sınavımıza katılan tüm öğrencilere ve velilere gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu önemli etkinlik sayesinde öğrencilerimiz, kendilerini geliştirme fırsatı bulurken aynı zamanda burs imkanlarıyla eğitim hayallerine bir adım daha yaklaşma şansı elde ettiler. Akademik Koleji olarak, öğrencilerimizin potansiyellerini keşfetmelerine ve başarılarına destek olmaya devam edeceğiz.
14.01.2024
Akademik Koleji Kariyer Günleri çerçevesinde, 31 Ekim 2023 tarihinde saat 13:30'da Prof. Dr. Tayyar Arı, öğrencilerimizle buluşuyor.
29.10.2023
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Kemal Şamlıoğlu'na, Akademik Koleji kurucularımız, nezaket ziyaretinde bulunarak, eğitim sektörüne dair yenilikçi yaklaşımlar üzerine verimli bir fikir alışverişi gerçekleştirildi. Sayın Bakanımızın hoşgörüsü ve ilgisi için içten teşekkürlerimizi sunarız.
01.11.2023
Akademik Koleji International School olarak, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'a Basketbol Takımımızın özel bir hediyesini hazırladık. Takımımızın formasını Bakan Bak'a takdim ettik. Bakan Bak'a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
29.02.2024
Akademik Koleji International School, doğaya duyarlılık ve çevre bilinci konusunda öğrencilerini teşvik etmek adına düzenlediği fidan dikim etkinliğinde öğrencilerini bir araya getirdi. Öğrenciler, eğlenceli bir atmosferde hem birlikte vakit geçirip hem de doğaya katkıda bulunarak farkındalık kazandılar.Bu anlamlı etkinliğe katılan tüm öğrencilerimizi, değerli emeklerinden dolayı gururla tebrik ediyoruz.
01.12.2023
2. yabancı dil seçme dilekçeleri idareden alınıp en geç 9 Eylül 2022 tarihinde Yabancı Dil Zümresi'ne verilmelidir.
22.09.2022
Özel Hayat Hastanesi ile Kurumsal İndirim Anlaşması Gerçekleştirildi. Bu indirim Anlaşması ile birlikte Özel Hayat Hastanesi Personeli ve Birinci derece yakınları Akademik Koleji'nde %20 indirimli olarak eğitim imkanı elde edebilecekler.
03.03.2023
Akademik Koleji Çocuk Sineması Etkinliği, çocukların eğitici ve eğlenceli bir atmosferde bir araya gelmelerini sağlayarak öğrenmeyi destekliyor. Etkinlik, minik zekaların büyük keyif almalarını, unutulmaz anılar biriktirerek çocukların eğitim yolculuğunu renklendirdi.
15.11.2023
Akademik Koleji International School, öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği yabancı dil seminerinde dil eğitiminin inceliklerini ve püf noktalarını titizlikle ele aldı. Öğrencilere öğrenme sürecinin işleyişi konusunda derinlemesine bilgi sunulurken interaktif etkinliklerle öğrenmeyi destekleyici bir ortam oluşturuldu. Seminere katılan her öğrenci, hem birbirinden değerli bilgilerle donanmış hem de motive edici bir deneyim yaşadı. Akademik Koleji International School olarak katılım gösteren tüm öğrencilere teşekkür ederiz, dil eğitimindeki başarılarına bir adım daha yaklaşmaları için destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.
11.11.2023
TÜMSİAD ile Kurumsal İndirim Anlaşması imzalandı. Protokol gereği Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Üyeleri ve birinci derece yakınları Akademik Koleji'nde %30 indirimden yararlanabilecekler.
03.03.2023
Medicana Sağlık Grubu ile Kurumsal İndirim Anlaşması yapıldı.Medicana Sağlık Grubu Personeli ve birinci derece yakınları Bursa Nilüfer Akademik Koleji'nde %20 indirimli olarak eğitim imkanı elde edebilecekler.
08.03.2023
IELTS ve PTE için SBS sınavları hakkında bilgi almak isteyen öğrenciler Yabancı Dil Zümresi'ne başvurmalıdır.
25.09.2022
Türkiye İş Bankası ile Kurumsal İndirim Anlaşması yapıldı. Türkiye İş Bankası çalışanları ve birinci derece yakınları Bursa Nilüfer Akademik Koleji'nde %30 indirimli olarak eğitim imkanı elde edebilecekler.
07.03.2023
Doruk Hastaneleri ile Kurumsal İndirim Anlaşması yapıldı. Doruk Hastaneleri Personeli ve birinci derece yakınları Bursa Nilüfer Akademik Koleji'nde %30 indirim oranından faydalanabilecekler.
09.03.2023
Değerli öğrencimiz Yaşar Eren Demir Letonya'da Düzenlenen Kayakla Oryantiring Şampiyonası'nda Ülkemizi Temsil Edecek. Akademik Koleji Ailesi olarak kendisine yürekten başarılar diliyoruz.
15.01.2023
Türk Metal Sendikası Bursa Şubesi ile Kurumsal İndirim Anlaşması yapıldı. Türk Metal Sendikası Üyeleri ve birinci derece yakınları Akademik Koleji'nde %20 indirimli olarak eğitim imkanı elde edebilecekler.
07.12.2022
Akademik Koleji Geri Dönüşüm Maket Saha Yapımı Yarışması ! 5-6-7. Sınıf öğrencilerimiz 10 Mart 2023 Tarihine kadar projelerini tamamlamaları gerekmektedir.
24.02.2023

Bursa'nın En İyi Okulu

Birbirinden Renkli Etkinliklerimize Göz Atın !
Bursa'nın En İyi Okulu
Bursa'nın En İyi Okulu

Kampüsümüz

Galeriye Git
Bursa'nın En İyi Okulu
Bursa'nın En İyi Okulu

Kampüsümüz

Galeriye Git
Bursa'nın En İyi Okulu
Bursa'nın En İyi Okulu

Kampüsümüz

Galeriye Git
bursa ve nilüferde en iyi kolej
bursa ve nilüferde en iyi kolej

Kampüsümüz

Galeriye Git
akademik-koleji-dil-egitimi

bursa ve nilüferde en iyi kolej

Özgün eğitim modelimizle hedeflerine ulaşan öğrencilerimizin başarıları en büyük gurur kaynağımızındır.
AKADEMİK KOLEJİ'nde
Yıllardır Tek Amacımız

Sizin Başarınız

bursa ve nilüferde en iyi kolej

15 YIL+
Eğitim Tecrubesi

15 yılı aşkın tecrübemizle, hem kendimizi hem kaynaklarımızı güncelleyerek sizi sınavlara hazırlıyoruz.

bursa ve nilüferde en iyi kolej

8.734+
Tolam Kayıtlı Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana onbinlerce katılımcımızı sıfırdan başlayarak başarıya ulaştırdık.

bursa ve nilüferde en iyi kolej

732

LGS’den 450 ve üzeri puan alan öğrenci sayımız

bursa ve nilüferde en iyi kolej

318

YKS’den 450 ve üzeri puan alan öğrenci sayımız

bursa ve nilüferde en iyi kolej

1802

Hedef Üniversiteye yerleşen öğrenci sayımız

Ön Bilgi Formu
Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurunuz
Yaz Okuluna Başvur
Gurur Tablomuz
Adı Soyadı Puanı
S***** A**** 497,27
Ç**** Ş**** A******* 486,11
M**** Z******** 482.35
Z**** S******** 478,53
S****** K********* 475,523
M**** T******* 463,21
M***** A****** 457,49
Ö**** S***** K******** 455,23
Z**** I**** T********* 445,43
I*** T******* 435,78
Adı Soyadı Puanı
E******* A** Y**** 535,77
Ş***** E**** P**** 488,19
T***** B********* 482,28
Z*** D***** 471,94
M***** S**** S******** 463,21
H**** C***** 463,21
C***** S******* 447,85
R*** A******* 435.31
A*** E**** M***** 426,67
T**** B******* 422,19
Adı Soyadı Puanı
H**** B***** Y**** 485,50
A** M**** Z***** 465,50
S**** Y****** 462,50
A******* K******* 435,50
Ş***** A***** 429,50
S***** C** D******* 423,50
F******** K******** 423,50
İ****** K******** 415,50
A** R*** K******* 415
M******* S******* 398,50
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej