bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Akademik International

|

Akademik International

Akademik International, uluslararası bir vizyonla inşa ettiği yenilikçi eğitim modelleri ve disiplinlerarası nitelikli çalışmalarıyla Türkiye'de eğitim anlayışını üst noktalara taşıyan öncü bir kurum olarak hizmet vermeye devam eden prestijli bir markadır.

Akademik International, ülkemizde dil okulu alanında ve 4x4 eğitim sisteminde bugüne kadar binlerce öğrenciyi en nitelikli üniversitelere ulaştırmış ve mesleki/akademik kariyerlerine pek çok fırsat yaratmıştır. Bu minvalde ülkemizde eğitim anlayışını zenginleştiren ve ona hak ettiği değeri veren bir kurum olarak Akademik International diğer tüm kurumlara örnek olarak gösterilen geniş vizyonlu bir oluşumdur. Ülkemizde artan nüfus yoğunluğu ve buna bağlı olarak dijital gelişmelerden mahrum kalan ya da doğru yönlendirilemeyen bireylere , donanımlı ve kapsamlı imkanlar sunan, nezih bir öğrenme imkanı sağlayan Akademik International Türkiye'den dünyaya açılan önemli bir değerdir.

Eğitimin lüks olmadığı ve her yaş için en temel öğe olarak karşımıza çıktığı bu dünyada, yeniliklerden ve gelişmelerden bihaber olmadan nitelikli gelişmeyi sağlamalı ve topluma faydalı , vizyon sahibi bireyler yetiştirmeliyiz. Bu noktada gelecek nesillerimizin yaşam boyu sermayeleri olacak bilimsel/dijital destekli eğitimleri en güzide bir şekilde sunmalı ve doğru yönlendirmeler sağlamalıyız. Bu noktada eğitimin olduğu kadar eğitimcinin de rolü fazladır. Eğitimci örnek bir profil sunarak öğrencilerine ilham veren çalışmalar gerçekleştirmeli ve onlara disiplinli bir şekilde çalışmayı öğretmelidir. Yaşanılabilir bir dünya için gelecek kuşakların iyi birer birey olmaları adına onların empati yeteneklerini artırmalı, problem çözme becerilerini geliştirmeleri ve öz saygılarını doğru bir şekilde alevlendirmeliyiz.

Akademik İnternational ;

⇒ Uluslararası her alanda başarı gösteren öncü bir markadır

⇒ Avrupa Standartlarında hizmet sunan ve Dünyadaki bilim insanlarının takdirini kazanmış yetkin bir kurumdur

⇒ Türkiye'de ilk defa her yaştan bireye yönelik disiplinler arası eğitim modeli oluşturan özgün bir markadır

Akademik International gibi güçlü,köklü ve yenilikçi bir kurum altında nitelikli eğitim alma fırsatı elde eden öğrenciler yaşadıkları topluma ve üzerinde bulundukları dünyaya her zaman iyi şeyler bırakmak adına birbirleriyle yarış içerisinde olurlar. Bu başarıyı elde etmek ve nesilden nesile bu erdemleri aktarabilmek için eğitim süresince en önemli evrelerden biri de okul öncesi eğitim dönemidir. 0-6 yaş dönemindeki çocukların öğrenme ve kabiliyeti yetişkin bireylere göre kat ve kat fazladır. Bu bilimsel bir şekilde ispatlanmış ve bilim dünyası tarafından kabul edilen bir gerçektir. Akademik International olarak daima bilimin ve doğrunun öncülüğünde , her yaştan bireye özgü eğitim modelleri oluşturarak onları bugünün ve yarının dünyasına nitelikli bir şekilde hazırlamaya devam ediyoruz.

Akademik International

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej