bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Yaz Okulu Başvuru Formu
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Doruk Hastaneleri İle Kurumsal Anlaşma İmzalandı

|

Doruk Hastaneleri İle Kurumsal Anlaşma İmzalandı

Doruk Hastaneleri ile Akademik Koleji arasında Kurumsal İndirim Anlaşması yapıldı. Yapılan bu indirim Anlaşması ile birlikte Doruk Hastaneleri Personeli ve birinci derece yakınları Bursa Nilüfer Akademik Koleji'nde %30 indirimli olarak eğitim imkanı elde edebilecekler.

Hem aileler hem de öğrenciler için kaliteli farklı bir eğitim modeli sunan Akademik Koleji, yetiştirdiği öğrencilerin sınavlarda gösterdiği başarı performansıyla eğitim vizyonunu hayata entegre etme konusunda emin adımlarla ilerliyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda kendini gösteren eğitimdeki noksanlıklara bir çözüm olarak elini taşın altına koyan Bursa'nın en iyi koleji Akademik Koleji sunduğu tüm imkanların yanı sıra, eğitim ücreti konusunda da ailelere nefes aldıran bir eğitim anlayışı uyguluyor. Bursa Nilüfer bölgesinde en çok tercih edilen eğitim kurumu olmayı başaran Akademik Koleji anaokulu, dil okulu, ilkokul,ortaokul ve lise eğitiminde hizmet vermeye devam ediyor.

Doruk Hastaneleri İle Kurumsal Anlaşma İmzalandı

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej